Chat with us, powered by LiveChat

Hallo!
Hva kan vi hjelpe deg med?

IT Service AS

Stokkamyrveien 20, 4313 Sandnes, Norge

IT Service AS

Adresse: Stokkamyrveien 20, 4313 Sandnes
Telefon: 51 81 63 80
Epost: post@itservice.no

Support

Telefon: 51 81 63 80
Epost: support@itservice.no

Rune Reke

Rune Reke

Daglig leder

T: 958 86 185
E: rune.reke@itservice.no

John Holen

John Holen

Teknisk sjef

T: 913 64 196
E: john.holen@itservice.no

Kenneth Trones

Kenneth Trones

Verkstedsjef

T: 905 93 286
E: kenneth.trones@itservice.no

Richard Kleppa

Richard Kleppa

Senior konsulent

T: 913 42 544
E: richard.kleppa@itservice.no

Trond Harald Hagland

Trond Harald Hagland

Senior konsulent

T: 959 78 110
E: trondh@itservice.no

Henning Langheim

Henning Langheim

IT-konsulent

T: 951 88 027
E: henning@itservice.no

Marius Malmin Monsen

Marius Malmin Monsen

IT-Konsulent

T: 980 82 127
E: marius@itservice.no

Ole Henning Andersen

Ole Henning Andersen

IT-tekniker

T: 924 04 110
E: olehenning@itservice.no

Kontaktskjema

=
Utfør regnestykket og fyll svaret inn i feltet. Dette er for å unngå spam.